четвер, 1 лютого 2018 р.

Вишивка Чернігівщини. Рушники, нове видання вже скоро

Друзі, а ви вже знаєте про нове видання Родоводу Вишивка Чернігівщини. Рушники... чи вже й передплатили😉

Якщо раптом, як і я затримались, то перейшовши за лінком https://goo.gl/6uwSLc прямо на сайті Родоводу можна зробити передплату до 28 лютого по найкращій ціні.Я розповідаю вам про різні видання: антикварні і сучасні, видані за кордоном і в Україні. Мені так хочеться, щоб сучасних, на якісному папері, з виваженою і достовірною інформацією, з гарними фото нашої рукотворної спадщини було якомога більше. Щоб кожне таке видання було справжньою подією. Щоб унікальну вишивку минулих століть бачили не обрані одиниці а кожний з нас. Щоб пишались своїм рідним краєм, майстрами які творили і з гідністю продовжували їх ремесло.


А якою ви бачите книгу про традиційну українську вишивку? Давайте помріємо разом, щоб вже в цьому році порадіти гарним виданням 💛💙
Чернігівщині пощастило, вже зовсім скоро, нове видання з фондів Чернігівського історичного музею ім.Тарнавського побачить світ. Це та книга, яку до друку готували не один рік і не одні руки. Признаюсь, я вже бачила макет. І з нетерпінням та радістю чекаю на книгу, в яку вкладено багато праці. Вона з тих, що дарує відчуття дому.
Цей рушник мене просто зачарував. Ну, про моє особливе ставлення до пташечок ви знаєте. Погляньте! Скільки ви нарахували пар? Чому птахи так розміщені? Що за дата на рушнику? Що ви думаєте, друзі? 


Щоб придбати книгу по вартості друку, збережіть допис для себе, поширте для поціновувачів і поспішіть, час спливає швидко. Детальна інформація про книгу, більше світлин і оформлення передплати на вас чекають тут https://goo.gl/6uwSLc

Немає коментарів:

Дописати коментар