вівторок, 28 лютого 2012 р.

Мережка через чесницю з прутиком в торбинці

Для сестрички вишила торбинку :) 
На запитання,  яку саме їй вишити, сестра хитренько так відповіла -   виший те, що давно хотіла попробувати. Давно хотіла спробувати зробити мережку на  тканині в клітинку. Ось що з цього вийшло:

 Мережила традиційною полтавською "мережкою через чесницю з прутиком", по периметру візерунка пройшла рядочком "протяганки" :  на фото  момент вишивання "прутика",  процес мереження виглядав так:Вишивала по лляному полотні, яке давненько вже привезла  з Таллінна. Все зшивала вручну.


Увага! Схеми автентичних візерунків, майстер-класи з вишивки і традиційного крою  від майстрів з різних куточків України та блог чекають на вас новому офіційному сайті https://www.prekrasastudio.com/ Запрошую!

3 коментарі:

  1. У мене є рушник моєї прабабусі, датований 1911 роком. На ньому є подібна вишивка. Я давно хочу навчитись, порадьте, де можна знайти доступні майстер-класси.

    ВідповістиВидалити
  2. Столітній родинний рушник то справжній скарб! От поглянути б на нього :) Буду вдячна за фото.
    Є детальний майстер-клас талановитої майстрині Лесі Демчук на Вишиванці: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-395-14699-16-1275322172
    Я вчилась вишивати в студії при муз.Гончара в Києві - раджу, якщо ви маєте таку можливість. Також, буду рада вам допомогти порадою або ж постараюсь відзняти свій МК, при потребі.

    ВідповістиВидалити