середа, 27 листопада 2019 р.

Від нині Блог переїхав на нову платформу!

Вітаю! Нарешті можу порадувати вас гарною новиною: блог перїхав і віднині має свою власну домівку на офіційному сайті https://www.prekrasastudio.com/

Запрошую в гості! На сайті ви знайдете майстер-класи з вишивки в форматі відео і pdf, схеми вишивки старовинних візерунків в традиційних техніках і звісно ж, блог
Офіційно днем народженням нового сайту є 2 листопада 2019р. Сайт ще зовсім маленький та з великими амбіціями. Щотижня добавляються нові матеріали які тепер зручно зберігати в особистій майстерні і повертатись до них  коли вам зручно та скільки вам необхідно. Імена майстрів які вже є на сайті вас приємно здивують - для мене за честь і я щаслива працювати з кожним з них. 

Цей блог залашається відкритим і ви завжди зможете переглянути всі улюблені дописи. Дякую що всі ці роки ви були зі мною, що вишиваєте, досліджуєте і зберігаєте цю неймовірну рукотворну спадщину українського народу.  

Увага! Схеми автентичних візерунків, майстер-класи з вишивки і традиційного крою від майстрів з різних куточків України та блог на офіційному сайті https://www.prekrasastudio.com/ Запрошую!
      
Навчайтесь, надихайтесь та творіть на радість! 


З безмежною вдячністю і найкращими побажаннями, 
авторка проекту Prekrasa Studio
Ольга Нарбут

3 коментарі: 1. A lot of work went into this article. Thanks for proving that comments will help with key words.

  ВідповістиВидалити
 2. Сайт - це, звичайно ж добре! Але не розумію як там про щось питати, форми для коментарів не видно, так ніби той блог без зворотнього зв'язку. Схоже що треба спеціально реєструватися? Чи я чогось не добачаю.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, вірно, на сайті потрібно реєструватись. Після реєєтрації в Вас з'явиться ще один розділ Моя майстерня в якому зберігатимуться всі майстер-класи які Ви придбали або додали безкоштовні пропозиції.

   Також, в особистому профілі зберігатимуться всі вподобані вами дописи, майстер-класи та схеми вишивки.

   Форма коментарів є до кожного майстер-класу та допису в блозі і окремий розділ сайту Зв'язок з нами - де можна написати повідомлення і я його обов'язково прочитаю.

   Видалити