Моя Історія


Вітаю на сторінці мого блогу, присвяченого традиційній українській вишивці.
Незмінним автором усіх дописів і фото, починаючи з травня 2011року, якщо іншого не зазначено в тексті, є я - Ольга Нарбут.
Хто я? Педагог. Підприємець. Професійний менеджер, що з власної волі залишив успішну кар'єру в сфері нерухомості. Сьогодні я - блогер, вишивальниця, підприємець, SMM та проект менеджер, автор і організатор майстер-класів, лекцій, курсів, виставок традиційної української вишивки в реальному житті і он-лайн. Власник зареєстрованої ™Prekrasa.


Чому? Знайомство з традиційною вишивкою і захоплення нею переросло в справу мого життя. Це те, що я можу і маю зробити для себе, для збереження нашої унікальної культурної спадщини, для  держави Україна.Чому Prekrasa? За однією з легенд, саме так називали Княгиню Ольгу - Прекраса, скорочено від прекрасна, тобто дуже гарна. Більш значимої жіночої історичної постаті в той час,  коли я шукала назву для маленького особистого блогу я  не знайшла :) 
Зараз, можливо, це було б по-іншому, а можливо, й ні....


Де я навчалась вишивати?  Мала за честь успішно закінчити курси  традиційної української вишивки 2010-2011рр. при муз.Гончара під керівництвом Ю.Мельничука. З музеєм  співпрацюю до нині і щиро дякую за підтримку моїх починань. Спілкуюся з талановитими майстрами вишивки, колекціонерами старовинного одягу з різних куточків України. Продовжую навчання ретельно досліджуючи та вивчаючи  старовинну вишивку.

Бажаєте підтримати мій блог? Дякую! Зворушена і дуже приємно, що Ви цінуєте те що я роблю і шукаєте можливість допомогти. Кошти безпечно можна перерахувати з картки будь-якого банку світу (Приватбанку також) самостійно визначивши суму натиснувши на кнопку:

Будь ласка, не використовуйте матеріали блогу в своїх комерційних цілях. ПОШИРЕННЯ дописів та світлин в мережі дозволено лише з прямим лінком на даний Блог. Передрук на паперових носіях та використання матеріалів в комерційних цілях без моєї письмової згоди - заборонено. Поважайте себе та мою працю!

Відкрита до взаємовигідної співпраці і приязного спілкування. Щоб зв'язатись зі мною, просто натисніть кнопку контакти і оберіть зручний для Вас спосіб. 

З повагою,
Ольга Нарбут/ Prekrasa