Моя Історія


Вітаю на сторінці мого блогу, присвяченого традиційній українській вишивці.
Незмінним автором усіх дописів і фото, починаючи з травня 2011року, якщо іншого не зазначено в тексті, є я - Ольга Нарбут.
Хто я? Педагог. Підприємець. Професійний менеджер, що з власної волі залишив успішну кар'єру в сфері нерухомості. Сьогодні я - власниця  зареєстрованої ™Prekrasa, засновниця, керуюча, адміністраторка і продюсерка онлайн школи української вишивки Prekrasa Studio https://www.prekrasastudio.com/


Чому? Знайомство з традиційною вишивкою і захоплення нею переросло в справу мого життя. Це те, що я можу і маю зробити для себе, для збереження нашої унікальної культурної спадщини, для  держави Україна.Чому Prekrasa? За однією з легенд, саме так називали Княгиню Ольгу - Прекраса, скорочено від прекрасна, тобто дуже гарна. Більш значимої жіночої історичної постаті в той час,  коли я шукала назву для маленького особистого блогу я  не знайшла :) Зараз, можливо, це було б по-іншому, а можливо, й ні....


Де я навчалась вишивати?  Мала за честь успішно закінчити курси  традиційної української вишивки 2010-2011рр. при муз.Гончара під керівництвом Ю.Мельничука. З музеєм  співпрацюю до нині і щиро дякую за підтримку моїх починань. Спілкуюся з талановитими майстрами вишивки, колекціонерами старовинного одягу з різних куточків України, працюю з фондами музеїв. Продовжую навчання ретельно досліджуючи та вивчаючи старовинну вишивку.


Де можна навчитись вишивати? Від 2 листопада 2019р. всі мої та майстер-класи відомих майстрів з різних куточків України на вас чекають тут  https://www.prekrasastudio.com/uk/category/6 Просто переходьте за лінком і навчайтесь коли вам зручно і скільки вам необхідно з безлімітним доступом до навчальних матеріалів.Будь ласка, не використовуйте матеріали блогу і сайту в своїх комерційних цілях. Поширення дописів та світлин в мережі дозволено лише з прямим лінком на мої ресурси. Передрук на паперових носіях та використання матеріалів в комерційних цілях виключно за моєї письмової згоди. Поважайте авторські права, себе та мою працю!


Відкрита до взаємовигідної співпраці і приязного спілкування. Щоб зв'язатись зі мною, просто натисніть кнопку контакти і оберіть зручний для Вас спосіб. 


З повагою,
Ольга Нарбут/ Prekrasa