субота, 13 квітня 2013 р.

Основа. Рушник.

Сьогодні, на Антикварному, не змогла відвести погляд від старовинного рушника. Червона і синя заполоч, домотканне полотно, традиційні рушникові шви ..... і ні з чим незрівняна енергетика, сила:
Безмежно вдячна продавцю за дозвіл сфотографувати! 
Коли розгорнула з середини, щоб зробити фото вивороту - тільки тоді зрозуміла, що перше фото то і є виворіт. А тут лице:


 і зовсім близенько, роздивитись:Мене багато запитували як вишити рушник, якими швами... Своїми знаннями щедро і відкрито поділилась в майстер-класі. Він є одним із самих важливих і ємких який я проводила... Відеозапис майстер-класу, це майже 2 години якісного матеріалу, професійне відео покрокового процесу вишивання і схеми виповнень та рушника в повний розмір в форматі PDF можна придбати тут: http://prekrasastudio.e-autopay.com/buy/304565  Просто натискайте на посилання.

Увага!  Оплата приймається прямо на вказаному сайті картками будь-якого банку світу і відразу після здійснення платежу ви отримуєте на вказаний емейл всі матеріали майстер-класу. Гарних вихідних :)) Щасливого Великодня!

3 коментарі:

 1. Обалденно ! очень не обычно и интересно:)

  ВідповістиВидалити
 2. як ця техніка вишивання називається

  ВідповістиВидалити
 3. так і називаєть - рушникові шви. Це загальна назва двосторонніх швів які використовують при вишиванні рушників.
  Якщо розбирати кожний шов окремо, то тут є: гладь, штапівка, занизування, розсіяний (розсипний) хрестик ... про нього детально ТУТ: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/12-571-1

  ВідповістиВидалити