неділя, 29 жовтня 2017 р.

Мережаний візерунок

Моє відношення до візерунків які не дають спокою - ви вже знаєте :) 

Пам'ятаєте ту жовто-блакитну мережку з буковинської сорочки? А я не можу забути. Отже, якщо візерунок припав до душі і не відпускає - малюю схему. Схема намальована, а візерунок продовжує стояти перед очами - відшиваю, хоча б зразок. Підбираю тканину, нитки, техніки, кольори.... Як тут:


В оригіналі була яскрава мережка шабак,  я вишила спокійну двоколірну. Такий був настрій, затишний. Хоча, для того щоб підкреслити двоколірність, мабуть, варто брати більш насичені і контрастні кольори... Так, візерунок з Буковинської сорочки, вишила Полтавською мережкою. Хоча, так вишивали і на Сумщині та лівобережній Черкащині. Може ще де зустрічали?


Готуюсь до майстер-класу  по мережках у Львові, хвилююсь, вперше буду викладати там. Для тих, хто хоче опанувати двоколірну мережку  не виходячи з дому - є готовий відео майстер-клас. Сплачуйте карткою онлайн і вже за кілька хвилин вишивайте разом зі мною, в  улюбленому кріслі в себе в дома. Просто натискайте кнопку, заповнюйте дані - все налаштовано автоматично. Вишивайте в радість:

ЗберегтиЗберегти
ЗберегтиЗберегти
ЗберегтиЗберегти

Немає коментарів:

Дописати коментар