понеділок, 11 вересня 2017 р.

Люди, які відроджують традиційну українську вишивку

Родина Покусинських це, безперечно, знакові постаті в збереженні та розвитку традиційної української вишивки. Книга Борщівська народна сорочка стала їх візитівкою і потужним внеском в відродження унікальних технік вишивання. Очне знайомством з пані Людмилою та Олексієм є для мене дуже важливим. Нарешті змогла особисто подякувати за видання яке, на мою думку, є одним із кращих по  змісту, дизайну, якості, наповненню що присвячене традиційній українській вишивці.  Дякую вам за вашу працю! За те що щедро ділитесь своїми дослідженнями.  
З нетерпінням чекаю на вашу нову книгу 💛💙


Звернули увагу на сорочку пані Людмили? Вона вишита нею власноруч. Правда красива?  І від старовинних не відрізниш, та й до сучасного одягу пасує... Лише тей хто вишиває сам, знає  технічні премудрості цього ремесла. Хто сам вишиває, з шаною ставиться до роботи інших майстрів, особливо до тих, які створили наш унікальний спадок впродовж століть.

Відеозапис з майстер класу родини Покусінських на цьогорічного фестивалю "В Борщівському краю цвітуть вишиванки". Про ціну і цінність старовинних сорочок, про збереження і вивчення... про те, дивіться самі 


Немає коментарів:

Дописати коментар