В нашому житті є особливі події: весілля, народження дитини, благословення перед довгою дорогою життя, власний дім, зустріч дорогих гостей... І до сьогодні, як і сотні років тому, збереглась традиція вишитого рушника на щастя, на долю... Але коли він потрібний, саме того, особливого і свого починаємо шукати в суванірних крамницях. Ви впевнені, що саме там такі рушники можна придбати? Ні, його можна лише вишити власноруч. Бо вишиваючи, ви творите свою долю, щастя, благословення - власними руками і частинкою серця....
Як навчитись вишивати on-line? Дуже просто:
При заповненні форми обов'язково вкажіть свою діючу електронну адресу.
✔︎ Комфортно сплачуєте онлайн карткою будь-якого банку або через Приват24 і через 5 хвилин вишиваєте разом зі мною в вашому улюбленому кріслі.
✔︎ Вишиваєте коли Вам зручно і скільки Вам зручно!
✔︎ Комфортно сплачуєте онлайн карткою будь-якого банку або через Приват24 і через 5 хвилин вишиваєте разом зі мною в вашому улюбленому кріслі.
✔︎ Вишиваєте коли Вам зручно і скільки Вам зручно!
На фото, фрагмент храмового або церковного рушника з фондів муз.Гончара ХVIII ст. Сумська обл, Роменський р-н, с.Сміле. Домотканнне лляне полотно, заполоч, рушникові шви. От саме різноманітні шви якими виповнені візерунки і будемо опановувати на онлайн майстер-класі. Всі матеріали побудована так, що навіть початківці зможуть опанувати це прадавнє ремесло!
Що входить в on-line майстер-клас:
✔︎ Відео рушників з фондів муз.Гончара.
✔︎ Відео рушників з фондів муз.Гончара.
✔︎ Вільний доступ до навчального відео стільки разів, скільки Вам потрібно, в зручний для Вас час. Майстер-клас складається з 2 частин, які містять 8 детальних відео процесу вишивки різноманітними техніками з моїми коментарями і додатковою інформацією.
✔︎ Схеми рушникових виповнень в форматі PDF (15 варіантів вишивки з старовинних рушників з приватних та музейних колекцій)
✔︎ Детальні фото старовинних рушників з приватних і музейних колекцій.
✔︎ В повному розмірі схему вишивки рушника з Черкащини з фондів муз.Гончара разом з детальними робочими фото.
✔︎ Детальні фото старовинних рушників з приватних і музейних колекцій.
✔︎ В повному розмірі схему вишивки рушника з Черкащини з фондів муз.Гончара разом з детальними робочими фото.
✔︎ Вартість квитка лише 150 грн.
Пані Ольга, Ви теж вишиватимете такий рушник?
ВідповістиВидалитиЯ вже вишиваю :)
ВідповістиВидалитиОвва! Чи багато вже вишилось?
ВидалитиМаю надію, що покажете його, дуже цікаво...
Про вишивання цього мого рушника можна вже цілий майстер-клас знімати))) Можливо, як матимемо час, розповім трішки на МК....
ВидалитиПані Ольга, а чи не знаєте, до кого можна звернутися, аби хтось розтлумачив значення візерунків, або хоч призначення рушника? Я щось поки не знайду такої людини. (Хотілося б використовувати рушник за призначенням.)
ВідповістиВидалитиЗараз за тлумачення символів багато хто береться і тлумачать хто на що гаразд))) А до кого можна звернутись - не знаю.
ВидалитиНещодавно прочитала в інтерв'ю О.Забужко:
Складання візерунку, реконструкція світу - це ті якості, що залишаються за привілейованою меншістю.
Так само, думаю, що і їх справжнє значення знають одиниці - хто успадкував ці знання або кому вони відкрились на певному етапі життя.
Олю, добрий день.
ВідповістиВидалитиНарешті зможу долучитись до ваших он-лайн занять. Скажіть, будь ласка, які матеріали треба мати: рівномірка чи байдуже, якої товщини нитки і т.п.? Під час заняття можна буде зразу за вами повторювати, чи заняття розраховано на виконання після перегляду?
Дякую.
P.S. Пропустила зустріч із майстром. Страшенно шкодую. Скільки можна було практичних порад отримати, з`ясувати питання, які наодинці ніяк не хочуть вирішуватися. Стільки майстринь прийшло, показали свої прекрасні доробки. Скоріше б іще однієї діждати. Вже ні за що не пропущу.
Доброго дня. Дякую :) )
ВидалитиПолотно краще рівномірне. Нитки - які підходять до вашого полотна, можна і муліне і кручені типу ірис. Щодо чи встигните вишити - думаю що деякі шви вишиєте точно але всі - будете опрацьовувати після побаченого, підготувала дуже багато інформації яку хочу встигнути вам надати бо рушникаві шви можемо вишивати тиждень і то не всі встигнемо)))
Зустріч з майстром планую повторити в середині січня, після Різдвяних Свят. Так що є час підготувати і запитання і саме головне, вишити щоб було з чим приходити ;)
Найкращі побажання!